|
|
 |
| Leer de Djembe bespelen | | De Djembé is een trommel die is gemaakt van hout, bespannen met een geitenvel. Tijdens deze Djembé workshop in Amsterdam leert u enkele basisvaardigheden en slagtechnieken. U zult met uw groep al een leuke melodie leren spelen! |
| Sla je slag in Amsterdam | U wordt ontvangen met een kopje koffie met gebak, daarna begint de workshop Djembé.
De Djembé komt oorspronkelijk uit West-Afrika, wordt met de hand bespeeld en geeft drie verschillende basistonen. In een groep worden twee of drie ritmes tegen elkaar ingespeeld waardoor een melodie van ritmische klanken ontstaat. Op de juiste manier gespeeld klinkt dit erg spectaculair. Tijdens de workshop worden enkele basisvaardigheden en slagtechnieken geleerd.
De dag wordt afgesloten met een 3-gangendiner in het centrum van Amsterdam, waar u nog kunt napraten over deze bijzondere workshop. |
| Amsterdam heeft het! | De naam Amsterdam heeft haar oorsprong in het jaar 1000 toen een moerasgebied, de Aemestelle ontgonnen werd. De nederzetting aan de dam bij de Aemstelle werd als snel Amsterdam genoemd. Rond 1300 kreeg Amsterdam haar stadsrechten. In de 15e eeuw was Amsterdam gegroeid tot de belangrijkste handelsstad van Holland. Tegen het einde van de 17e eeuw had Amsterdam vergelijkbare inwonersaantallen als steden als Parijs, Londen en Napels. Het aantal inwoners ligt momenteel op 750.000.
Amsterdam is een stad om van te houden volgens Amsterdammers, maar ook in het buitenland kent iedereen Amsterdam, een stad zoals er geen is. |
| Dit arrangement is inclusief | | - | 1-uur workshop Djembé onder leiding van een docent | | - | 3-gangendiner in het centrum van Amsterdam | Prijs: € 79 p.p.
Groepsgrootte: 15-100 personen (in overleg meer personen mogelijk).
De prijs van dit arrangement is geldig tot en met 31 december 2010. |
| Direct Boeken |
 |
boek telefonisch 0900-3844514 (25 ct/m) |
 |
Bel me nu |
 |
informatie aanvragen |
|
 |